شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری سرزمین پاردیک در تابستان سال 1390 با هدف ارائه خدمات گردشگری مستقیم و بدون واسطه، تاسیس گردید. گفتنی است که سابقه فعالیت مدیران و پرسنل آژانس محدود به این زمان نبوده و دارای پیشینه ای ده ساله در زمان تاسیس بوده است. اصل فعالیت و سرلوحه شرکت رضایتمندی مسافرین و رعایت حقوق مادی و معنوی مشتریان است به طوری که بیشتر مشتریان و مسافرین به صورت دائمی و ثابت از خدمات شرکت بهره مند می شوند. سوابق و کارنامه چند ساله شرکت در زمینه اجرای تورهای انفرادی و گروهی داخلی و خارجی گواه این مدعا می باشد.جلب رضایت مسافرین خوش سلیقه و مشکل پسند ایرانی امر ساده ای نیست و علیرغم تعدد شرکت های مسافرتی و گردشگری تعداد آژانس های موفق در این زمینه اندک است. باشد که به یاری و با راهنمایی شما بزرگواران در این راه موفق بوده و بتوانیم رضایت همه مسافرین گرامی را با هر سلیقه ای فراهم آوریم. شرکت مسافرتی و گردشگری سرزمین پاردیک همواره منتظر پیشنهادها و انتقادات شما است.

هدف ما از تاسیس شرکت مسافرتی و گردشگری سرزمین پاردیک ارایه خدماتی متمایز در زمینه تورهای داخلی و خارجی است و تمرکز ما بر آماده سازی بسته های و پکیج های مسافرتی با بیشترین امکانات و پایین ترین فیمت ها است. برای دستیابی به این هدف، تلاش بر کنار گذاشتن واسطه ها و کار به صورت مستقیم با هتل ها و شرکت های هواپیمایی از مهمترین روش های ما بوده و خواهد بود.

مجموعه آژانس مسافرتی سرزمین پاردیک یک هدف اصلی را دنبال می کند و آن چیزی نیست جز فراهم آوردن شرایطی که شما در آن با آرامش و آسودگی خاطر سفر مورد علاقه خود را گزینش نموده و برنامه ریزی آن را به بهترین روش ممکن انجام دهید و در کنار ویژگی های اقتصادی و صرفه جویی هر چه بیشتر، از بهترین امکانات نیز برخوردار شوید. برای دستیابی به چنین هدفی، لازم است که ما و شما با یکدیگر همکاری نموده تا با کمک یکدیگر بهترین بسته مسافرتی را آماده نماییم.

برای آگاهی از تازه ترین بسته های مسافرتی و قیمت ها برای تورهای ترکیه (استانبول، آنتالیا، آنالیا، آنکارا، مارماریس، کوشاداسی،ازمیر و بودروم) دبی، مالزی، تایلند، سنگاپور، هندوستان و چین و تورهای داخلی کیش، قشم، شیراز، اصفهان و مشهد و دیگر شهرها و کشورهای جهان با ما تماس بگیرید. پرسنل آژانس مسافرتی سرزمین پاردیک شما را راهنمایی خواهند کرد.

پیشگام در ارائه خدمات نوین مسافرتی