خدمات گردشگری کیش

اولین دلفیناریوم ایران دلفیناریوم پارک دلفین کیش است که یکی از زیباترین و مهیج ترین قسمتهای این پارک به شمار می آید. در این بخش دلفین های زیرک و گراز های دریایی زیبا ترین نمایش های به یاد ماندنی را برای شما اجرا می کنند. در این مجموعه بیش از 21 پستاندار دریایی در استخری حجیم با طرفیت بالغ بر 18000 متر مکعب آب نگهداری می شوند. دلفیناریوم کیش از بزرگترین مکانهای نمایش دلفین در سطح خاورمیانه است. تمام حیواناتی که در این مجموعه برای شما نمایش اجرا می کنند توسط مربیان ایرانی تعلیم دیده اند.

باغ پرندگان مجموعه پارک دلفین کیش یکی از پربارترین گونه های جانوری را در خود جای داده است. در این مجموعه بیش از 50 گونه پرنده از جمله پلیکان، شتر مرغ، طوطی ماکائو، طاووس، انواع لک لک ، توکان توراکو، قو، پنگوئن و انواع دیگری از جانواران وحشی همچون کروکودیل که از اقصی نقاط جهان گردآوری شده انده در مکانی زیبا و متنوع در معرض دید بازدید کنندگان قرار گرفته است. در باغ پرندگان کیش عوامل زیست محیطی مناسبی برای زادآوری فراهم شده است.

آکواریوم پارک دلفین کیش با محیطی دلنشین و رویایی یکی از جذابترین بخش های دیدنی پارک است . وجود کوسه ماهی و ماهی مرکب و انواع و اقسام ماهی هایی که شاید تا کنون از نزدیک ندیده باشید لذت وصف ناشدنی را برای شما به ارمغان می آورد. انواع نرم تنان، گونه های مختلف ستاره های دریایی و اسب های دریایی، انواع طوطیا و ماهی هایی که چنان خود را با محیط وفق می دهند که به راحتی نمی توان آنها را تشخیص داد، همه و همه بخش کوچکی است از آنچه که در آکواریم پارک دلفین کیش برای شما به نمایش در آمده است.

کافیست یکبار شنا با دلفین را در مجموعه پارک دلفین کیش تجربه کنید. بی شک تائید خواهید کرد که شنا با دلفین مهیج ترین و محبوب ترین تفریح دنیا و خالق بهترین لحظات شاد و پرنشاط در میان سایر تفریحات آبی است . همراهی با دلفین های باهوش و آموزش دیده پارک دلفین کیش و شنا با این موجودات شاداب و سر زنده خاطراتی زیبا و ماندگار برای شما رقم خواهد زد .لذت و هیجان شنا با دلفین را از دست ندهید.

فضای سبز پارک دلفین شامل بیش از یکصد گونه گیاهی از جمله هزاران درخت نخل، بنجامین‌هاى بسیار بزرگ، درختان لور (انجیر معابد)، اوکالیپتوس، آکاسیا، مورد، کهور، گل ختمى، شیشه شور، تکوما، سیاه نوفیلد، کند کارپوس، جونیا پروس و بیش از ۲۵ گونه کاکتوس و سایر گیاهان است که با توجه به وضعیت اقلیمی جزیره کیش و مرجانی بودن خاک آن در نوع خود بی‌نظیر است. بازدیدکنندگان در مجموعه توسط اتوبوس قطاری به پارک پرندگان و سپس به دلفیناریوم هدایت می‌شوند.

کلاسیک شوی ایران و روسیه یکی دیگر از برنامه های جذاب و دیدنی در پارک دلفین کیش است . شما لذت دیدن یکی از بزرگترین و زیباترین سیرک های کلاسیک خاورمیانه را همه روزه با اجرا و هنرنمایی گروه آکروبات ایران و روسیه همراه با موزیک و نورپردازی بسیار زیبا در تالار مجلل جمشید در مجموعه پارک دلفین کیش نظاره گر خواهید بود. همراهی میهمانان حاضر در اجرای این برنامه چنان لذتی را برای شما فراهم خواهد کرد که شادی و فرح آن دو چندان خواهد شد.